UEFA, Avusturya maçında attığı golden sonra “Bozkurt” işareti yapan milli futbolcu Merih Demiral hakkında ‘uygunsuz hareket’ sebebiyle soruşturma başlattı. A Milli Takımımızın Avusturya’yı 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın yankıları sürüyor. Milli futbolcumuz Merih Demiral, attığı 2 golün dışında Avusturya’ya inat yaptığı bozkurt selamıyla da dikkat çekmişti. Jude Bellingham’ın yaptığı ahlak dışı...
03.07.2024
0
Türkiye’de Suriyelilere karşı yabancı düşmanlığı yükselirken Mustafa Kemal Atatürk’e atfedilen ve aslı olmayan ‘Gereğinden fazla merhamet, vatana ihanettir’ sözüne karşılık Atatürk’ün 1937’de bir yemekte sarf ettiği ‘Suriyeliler zeki, modern ve nazik insanlardır’ sözleri dolaşıma girdi. Son dönemde Türkiye, tehlikeli bir yabancı düşmanlığı provokasyonu ile karşı karşıya. Özellikle savaştan kaçarak Türkiye’ye...
03.07.2024
0
TÜİK’in Haziran ayı enflasyon rakamını duyurmasının ardından kamuda çalışanların ve emeklilerin de zam oranı belli oldu. Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın, zam oranlarına ilişkin olarak “Maaş ve ücretlerdeki erime bitsin artık” açıklamasını yaptı. Milyonlarca memur, memur emeklisi ile SSK ve Bağ-kur emeklilerinin beklediği kritik enflasyon verisi açıklandı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) rakamlarına göre...
03.07.2024
0
Ekonomi ve alım gücü konusunda eleştirilerde bulunan Bülent Arınç, bir sene önceki 70 liralık market poşetini 170 liraya dolduramadıklarını söyledi. Türkiye’de seçim sonrası siyasi gündem yoğunluğu azaldı. Son dönemde ise ‘normalleşme, yumuşama’ söylemleriyle birlikte yeniden gündem yoğunluğu oluşurken en önemli maddelerden biri de ekonomi… Belli aralıklarla demeç vererek gündeme ilişkin...
03.07.2024
0

KOCAGÖZ’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KOCAGÖZ’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Yayınlama: 17.04.2024
7
A+
A-

Saygıdeğer Kepezli Hemşehrilerim,

Rahmet ve bereket dolu Ramazan ayını geride bırakarak bir kez daha bayrama erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlamlı günler, dayanışmanın ve birlik beraberliğin en güzel örneklerini bizlere sunuyor.

Ramazan boyunca binlerce hemşehrimizle bir araya gelerek iftar sofralarında buluşmanın gururunu yaşadık. Sofraların paylaşıldığı, sevgilerin büyüdüğü bu özel ayı geride bırakırken, bayramın coşkusunu hep birlikte kutlayacağız.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, milletimizin özgürlük ve bağımsızlık mücadelesindeki inanç, irade ve kararlılığıyla yürüdüğümüz seçim sürecini, demokrasimize yakışır bir şekilde tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.

31 Mart yerel seçimlerinde gerçekleşen zaferimiz, siz değerli hemşehrilerimizin destek ve katkılarıyla mümkün oldu. Büyük bir hayalin gerçeğe dönüşmesi, demokratik sürecimizin en güzel örneklerinden biri olarak tarihe geçti. Bu gururu bizlere yaşatan, bizi her zaman destekleyen ve güvenen Kepezli hemşehrilerime en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Gelecek 5 yıllık süreçte, birlik ve beraberlik içinde Kepez’imizi büyük bir dönüşüme taşıyacağız. Hep birlikte, Kepez’in yeniden doğuşuna tanıklık edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle büyüklerimizin ellerinden, geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimizin gözlerinden öpüyorum. Ramazan’da edindiğimiz güzellikleri bayram sonrasına da taşıyarak dayanışma ve hoşgörü ikliminin ülkemizde hüküm sürmesini ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini diliyor, aziz milletimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.