yaşar tabur


Milletçe ıskalıyoruz


Bir taraftan koalisyon alternatifleri üzerine yürütülmekte olan tartışmalar ülke gündemimizi meşgul ederken,sistem gereği istifasını sunmuş bir hükümet  tarafından idare edilmeye devam ediyoruz.

Kuzey Suriye`de PKK,PYD,ve başta ABD olmak üzere,diğer emperyalist güçlerin gayretleri,sıcak denizlere ulaşacak bir kürt devletini kurma yönünde hız kazanmış durumda.İçeride ise,barajın yeni galibi HDP,iki yüzlülükle yürütmüş olduğu Türkiye partisi olma yolundaki çabaları bir kenara bırakmış,gerçek niyetini ve yüzünü göstererek ülkemizin DAEŞ terör örgütüne destek verdiği algısını oluşturmak için,her türlü çirkef söylemden kaçınmadan dünyaya haykırmayı sürdürüyor.

Öyle ki, 6,7 ekim olaylarını referans göstererek,ülkeyi karıştırma istek ve arzularını açıkça göstermeye devam ediyorlar.                                                                                                            

Tüm dünyaya insanlık dersi veren Türkiye, topraklarında 3 milyona yakın savaş mültecisini barındırmaya,bütün zorluklarına ve ağır maliyetine rağmen devam ediyor. Ülkemizin,insanlığa şapka çıkarttırması gereken bu gayretlerine karşılık,başta içerideki işbirlikçiler ve dış güçler tarafından terör örgütüne destek veren ülke olduğu algısını oluşturma gayretleri,insanlığı hayrete düşürecek boyutta.

Bencil Avrupa Birliği,kendisini hedef alan mülteci akınını Türkiye topraklarında durduruyor olmanın rahatlığı içerisinde,başımıza bela oluşturacak her türlü faaliyetlere desteğini esirgemeden sürdürmeye devam ediyor.Arzu ettikleri gibi ülkemizde iktidar boşluğu oluşturmayı başararak,bundan sonra bize karşı olan emelleri konusunda,bu iktidar boşluğunu da kullanıp hızlı bir şekilde sonuç alma çabası içinde olmaya devam edecekler.

Ülkemizin başta dünyanın en büyüğü olmaya aday hava alanı dahil,diğer önemli yatırımlarımızın gecikmesi bile kendileri için kazanç olarak görülüyor.                                                      

Anlayacağınız,Türk düşmanları için arzu edilen bir ortam oluştu,fakat biz milletçe ıskalamaya devam ediyoruz.Bütün bunlar ve burada yer veremediğimiz bir çok nedenlerden ötürü,iktidar boşluğunun bir an önce giderilmesi için hükümetin hızlı bir şekilde tesis edilmesinde zaruret var. 28.06.2015 info@yasartabur.com