Veli Can Muhteşem bir düğünle oğlunu evlendirdi

Antalya’nın in tanınan ve sevilen iş insanı ve CHP Kepez Belediye Meclis Üyesi İbrahim Velican’ın oğlu Alparslan'ı muhteşem bir düğünle evlendirdi

Antalya’nın in tanınan ve sevilen iş insanı ve CHP Kepez Belediye Meclis Üyesi İbrahim Velican’ın oğlu Alparslan ile Korkuteli- İmecik Köyü nün sevilen saygın ailelerinden Fadettin Sarı’nın kızı Nesrin'in Cam Pramit Kongre Merkezinde gerçekleşen muhteşem düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Korkuteli İmecik Köyünde başlayan ve Cam Piramit Kongre salonunda  sona eren  3 gün 3 gece süren  düğüne çok sayıda seçkin davetli katıldı. Davete bir çok siyasetçi ve iş insanı katıldı.

Mehteran eşliğinde misafirleri Velican ailesiyle Sarı ailesi kapıda konukları tek tek karşıladı. Muhteşem düğün Antalya’nın siyaset ve iş dünyasını bir araya getirirken, misafinlerin bol bol kulis yapıp konuştukları görüldü.  

Cam Piramit Kongre merkezinde yapılan muhteşem düğün töreninde çiftin nikahını Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen kıyarkken, düğün gecenin ilerleyen saatlerine hiç durmaksızın devam etti. Nikah şahitliğini Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Adlıhan Dere, CHP İl kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, CHP milletvekili Cavit Arı, Doktor Murat Dinç, İP Milletvekili Feridun Bahşi, Adnan Kaya, Hasan gökçe, Doktor Nesrin Ünal yaptı.