Cumhurbaşkanı canlı yayında İstiklal Marşı okudu

Korona nedeniyle evlerinde kalan insanlar 19 Mayıs'ı evlerinden İstiklal Marşı okuyarak kutladı, Cumhurbaşkanı da canlı yayında eşlik etti.

Cumhurbaşkanı canlı yayında İstiklal Marşı okudu

Koronavirüs önlemleri kapsamında evlerinde kalan vatandaşlar, milli bayramlarını evde kutlamaya devam ediyor.

TÜM BALKONLARDAN İSTİKLAL MARŞI OKUNDU

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, evlerden de olsa coşkuyla kutlanmaya devam edilirken, saat 19.19'da ise tüm Türkiye balkonlarından İstiklal Marşı'nı okumaya başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla saat 19.19’da tüm yurtta okunan İstiklal Marşı’na eşlik etti.

 

İZMİRLİLER BAYRAKLARIYLA BALKONLARDAYDI

Balkonlarından İstiklal Marşı'na eşlik eden vatandaşlar, tüm yurtta renkli görüntülere neden oldu.  Saatler 19.19'u gösterdiğinde İzmirliler de evlerinin balkon ve pencerelerinde yerlerini aldı.

 

MERSİLİ GENÇLER STADYUMDAYDI

Mersin'de ise, kutlamalar kapsamında saat 19.19'da milli sporcular stadyumdan İstiklal Marşı okudu.

GÜMÜŞHANE'DE BALKONLAR DOLDU

Gümüşhaneliler de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla Türk bayraklarıyla süsledikleri evlerinin balkon ve pencerelerinden İstiklal Marşı'nı okudu. Genç yaşlı hep birlikte balkonları doldurdular.

 

AYDIN'DA ATATÜRK POSTERİ VE TÜRK BAYRAĞI

Aydın'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte 19.19'da Adnan Menderes Stadyumu'nda Atatürk posteri ve Türk bayrağı açılarak istiklal marşı okundu.