Cinsellik Hakkında Şok Edici Gerçekler

Haftada üç kez cinsel ilişkide bulunan insanlar,dört ila yedi yaş daha genç gözüküyor.

Tek gecelik aşk peşinde olan kadınlar erkeklere kıyasla dış görünüşe daha fazla önem veriyor.

Ofiste cin gibi fikrlerinizle herkesi etkilemek istediğiniz günün öncesinde sevişin. Antropolog doktor Helen Fisher`a göre cinsel ilişki, ofiste yaratıcılığı artıran beyin kimyasallrının salgılanmasını sağlıyor.

Yapılan bir araştırma gün boyu bilgisayarının başından kalkmayan insanların yüzde 82`sinin partnerlerinin aldığı zevki kendilerinkinden çokça önde tuttuklarından daha iyi birer aşık olduklarını ortaya çıkarmıştır.

İskoçya`da yapılan bir araştırma cinsel rahatlamadan sonra insanların kalabalık önünde daha rahat konuştuğunu ortaya çıkarmış.

Araştırmalar tahrik olmak için porno film izleyenlein yüzde 48`inin cinsellikleriyle daha barışık ve partnerlerinin cinsel ihtiyaçlarını gidermek konusunda daha istekli olduğunu ortaya çıkarmış.

Romantik anlar kadınları cinsel ilişki konusunda daha istekli hale getiriyor. Bir araştırma kadınların sevişen çiftleri izlerken değil, öpüşenleri izlerken daha çok heyecanlandığını ortaya çıkarmış.

Sizi yatakta heyecanlandırması için erkek arkadaşınızdan başınıza masaj yapmasını isteyin. Özellikle saçlı bir bölgedeki deriye uygulanan yavaş dokunuşlar sinir liflerini harekete geçirip beyne zevk mesajlarının gitmesini sağlıyor.

Rahat bir tempoda çalışan kadınlar,stres içinde çalışanlara göre daha sık ve kolay orgazm oluyorlar.

Beş santim topuklu ayakkabı giymek leğen kaslarının gücünü artırdığı için orgazm olmanıza yardımcı oluyor.

Erkeğin vücut kokusu kadınları heyecanlandırıyor. Partneriniz spor yaptıktan sonra banyoya girmeden onu yakalayın ve bırakmayın.

30 dakikalık cinsel ilişki, ortalama 85 veya daha fazla kalori yakılmasını sağlıyor.

Mastürbasyon yapan kadınların sevişme sırasında orgazm olma olasılığı yapmayanlara kıyasla çok daha yüksek.

Uzmanlar düzenli cinsel ilişki yapmanın migren sancılarını hafiflettiğini söylüyor.

Yapılan bir araştırmaya göre,kadınlar çok para kazanan erkeklerle sevişmekten daha çok zevk alıyorlar.

Bazı şanslı kadınlar,sadece göğüslerine dokunulduğunda orgazm oluyor.

Fiziksel olarak erkekler ve kadınlar aynı sürede tahrik oluyorlar.

Kadınlar erkeklere kıyasla dokunmaya karşı 10 kat daha hassaslar. Sevişmeye başlamadan önce partnerinizden parmaklarını tüm vücudunuzda dolaştırmasını isteyin.

Hergün çikolata yiyen kadınların seks dürtüsü artıyor.

İngiltere`de yapılan bir araştırma, erkeklerin zayıf kadınları değil, kıvrımları belirgin kadınları tercih ettiğini ortaya çıkarmış.