Antalyasporlu Lukas Pdolski Şişçi Ramazan müdavimi oldu

..

Başlık

   Damak zevkine düşkün olan Antalyasporlu Lukas Podolski, fırsat buldukça Şişçi Ramazan'da arkdaşlarıyla yemek yemeyi tercih ediyor.

Damak zevkine önem veren ve Şişçi Ramazan'ın yemeklerini zevkle yediğini belirten Podolski, ya şehir merkezindeki ya da Konyaaltı'ndakı şube de özellikle maç öncesi yemek yediğini ve buranın müdavimi olduğunu söyledi. Yemek sonrası çay ve karpuz keyfine de değinen Podolski, "Yemek sonrası sohbet kapruz ve çay beni mutlu ediyor" dedi.

Çaykur Rize maçı sonrası Podolski,  sosyal madya hesabından Şişçi Ramazan yazarak muhteşem lezzetin mesajını mutluluğunu paylaştı.

Şişçi Ramazan'ın işletmecisi Murat Özalp, ""Bir çok ünlü ayağının tozuyla uçaktan inen inmez ya da şehre gelir gelmez, şiş köfte, piyaz ve kabak tatlısının tadına bakmak için soluğu mekanlarımızda alıyor. 50 yıllık hizmetimizde hem antalya'da hem de antalya dışında bir çok mifasirimizi ağırlıyoruz. Podolski de Antalya'ya geldiği günden itibaren bizim lezzetimizi tercih ediyor. Hatta maç sonrası sosyal medyasından bizim adımızı yazaram mutluluğunu dile getirdi" dedi.