AK Parti İl Başkanı Taş,CHP İl Başkanı Bayar'a meydan okudu

Ak Parti İl Başkanı Taş, "Geçtiğimiz günlerde Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkanı Muhittin Böcek’e dair yaptığım açıklamalardan Chp İl Başkanı Nusret Bayar rahatsız olmuş olacak ki partim ve şahsımla ilgili gerçek dışı iftiralarda bulunmuş" dedi.

Zehir zemberek açıklama yapan AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş şunları söyledi; Boğaçayı ve Konyaaltı’ndan gelen PİS KOKULARI, sivrisinek sorununu, 3 kat artan su faturalarını, işçi sürgünlerini, işten çıkarmaları ve başarısız belediyeciliklerini bu tür iftiralarla gizlemeye çalıştıkları aşikârdır.

Bir haber sitesinde Chp’nin kalemşoru tarafından direkt şahsımı ve partimi hedef alan çirkin iftiralar, yalan haberler yayınlanmıştır. Bu saldırı itibar suikastçıları tarafından haber sitesinden ‘’kes-kopyala-yapıştır’’ yöntemiyle alınarak, hiçbir belge ve delil olmaksızın organize biçimde sürdürülmüştür.

Chp İl Başkanı yaptığı basın açıklamasında şahsımı hedef alarak gerçek dışı bilgilerle bu iftiraya ortak olmuştur. Daha da ileri giderek,  partimizin hizmetlerinde kullanılan İl Başkanlığı adına kayıtlı aracın plakasını dahi kamuoyuyla paylaşmıştır.

Buradan meydan okuyorum !

Yiğitçe, mertçe diyorum ki, elinde herhangi bir bilgi, belge ve delil olup da emniyet ya da savcılığa vermeyen namerttir, alçaktır, müfteridir …

Her zaman olduğu gibi kirli siyaset üreten Chp zihniyeti yine yanıltmadı, Antalya’ya yakışmayan müfteri İl Başkanını derhal istifaya davet ediyorum.

Saygılarımla.